W Internecie
O działaniu naszych władz przeczytasz na subiektywnym blogu Piotra Bujaka
Sposobów na prowadzenie debaty publicznej jest wiele. Można o ważnych sprawach dyskutować na łamach prasy czy też podczas paneli dyskusyjnych. Trudno o to jednak w małych gminach, do jakich zalicza się Głogówek. Tu z pomocą przychodzi Internet, stopniowo wypierając media konwencjonalne. Ciekawym przykładem tego, jak o ważnych dla regionu sprawach można wykorzystać globalną sieć jest blog Piotra Bujaka (www.bujak.ugu.pl).
::rysunek:src=blogpb.jpg;
Na swojej witrynie Piotr Bujak nie tylko informuje o bieżących wydarzeniach z polityki lokalnej w gminie Głogówek. Dzieli się także z czytelnikami wiadomościami o swoich bieżących inicjatywach. Tych było nie mało. Ze strony ::url:src=www.bujak.ugu.pl,target=_blank; dowiedzieliśmy się między innymi o tym, że aktywność legislacyjna głogóweckich radnych jest dramatycznie niska.
Warning: getimagesize(https://raclawice.net/gfx/duze/sylwek13.jpg): Failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found
in
/home/users/staszek/public_html/raclawicenet/class/news.class.php on line
30
Warning: getimagesize(https://raclawice.net/gfx/duze/wymianaopon.jpg): Failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found
in
/home/users/staszek/public_html/raclawicenet/class/news.class.php on line
30