Raclawice.Net - Logotyp
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Dziś: czwartek, 17 października 2019r.

Autor: Stanisław Stadnicki - 27.08.2019    Nr wydania: 3385/2019 / Aktualności

ParafiaObraz

Dziś rano zmarł ks. Jan Plichta

Był proboszczem racławickiej parafii w latach 70-tych.

Tę smutną informację podają i potwierdzają już katolickie media. Min. Gliwicki Gość Niedzielny. Ks. Jan Plichta zmarł dziś rano (27 sierpnia). Miał 85 lat. eksportacja - piątek 30 sierpnia o 18.00, pogrzeb - sobota 31 sierpnia o 11.00 (kościół Krzyża Świętego w Bytomiu-Miechowicach). Ks. Plichta urodził się 17 czerwca 1934 roku we wsi Biadoliny. 23 czerwca 1957 roku przyjął święcenia kapłańskie w Opolu. Już w pierwszych latach pracy (zapewne po okresie pracy ja

Instrukcja: jak odblokować dostęp SMS

Wyślij pod numer 7143 SMS o treści AVR.RCE (wielkość liter nie ma znaczenia).

Pomoc Pomoc

Uwaga! Jeżeli masz w swoim telefonie zablokowane wysyłanie SMSów premium, to nie skorzystasz z tej metody odblokowania abonamentu. Twój dostawca GSM wtedy po prostu zablokuje możliwość wysłania takiego SMSa. Wtedy polecamy abonament na 6-12 miesięcy płatny przelewem.

Chwilę po wysłaniu SMSa otrzymasz odpowiedź z tajnym kodem.

Pomoc

Uwaga! Każdy otrzymuje zawsze inny kod. Kod z obrazka już został wykorzystany i jest już nieważny.

Wpisz kod w formularzu na stronie (formularz pojawia się po otwarciu aktualności), a potem aktywuj dostęp.

Pomoc

Po odblokowaniu kodu SMS u góry strony zobaczysz czas ważności swojego abonamentu. Możesz przeglądać stronę i zauważysz, że wszystkie aktualności oraz galerie zdjęć zostały odblokowane na wyznaczony czas.

Pomoc

Instrukcja: jak odblokować dostęp przelewem na 6 lub 12 miesięcy.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz, to zarejestruj już teraz swoje konto czytelnika na naszej stronie Raclawice.Net: (rejestracja konta)

Wykonaj przelew na nasze konto bankowe:

Numer konta: mBank
54 1140 2004 0000 3902 7407 6912

Stanisław Stadnicki-WebInspiracje Agencja Interaktywna
Zwycięstwa 85, 48-250 Racławice Śląskie

W tytule przelewu podaj: Raclawice.net – Twój adres email (Twój adres email, to adres podany podczas rejestracji konta, czyli Twój login).

Przelew możesz wykonać ze swojego banku, przez Internet lub z poczty.

Po zaksięgowaniu Twojego przelewu nasza redakcja skontaktuje się z Tobą za pomocą poczty e-mail. Dostaniesz od nas informację o tym, że abonament został aktywowany. Odblokujemy dla Twojego konta wszystkie usługi na wybrany przez Ciebie okres. Będziesz mógł się już zalogować i przeglądać stronę Raclawice.Net bez żadnych ograniczeń.

Który abonament jest lepszy?

Wybierz abonament SMS, jeżeli chcesz otrzymać natychmiast dostęp do materiałów naszej strony. Wybierz abonament przelew 6-12, jeżeli jesteś stałym czytelnikiem i często przeglądasz nasze materiały. Do swojego konta z abonamentem przelew 6-12 zalogujesz się z dowolnego miejsca, komputera o dowolnym czasie.


Przeczytaj artykuły na podobny temat

Historia
HistoriaObraz

Most śmierci, most samobójców

Autor: Stanisław Stadnicki - 15.11.2017

Nie wiadomo jakie losy czekają most wybudowany 100 lat temu. Kryje on jednak pewną straszną historię.

Przeczytaj

Historia
HistoriaObraz

Morderstwa, zabójstwa i zagadkowe śmierci w dziejach Racławic Śląskich

Autor: Stanisław Stadnicki - 01.08.2016

Jeśli myślisz, że w Racławicach Śląskich nigdy nie doszło do zabójstwa, to się mylisz. W 1994 roku przy dworcu kolejowym znaleziono zwłoki zamordowanej kobiety. To jedna...

Przeczytaj

Zdarzenie
ZdarzenieObraz

Na ratunek było już za późno

Autor: Stanisław Stadnicki - 30.03.2016

Wczoraj tuż po godzinie 8:20 strażacy z Racławic Śląskich zostali wezwani do jednego z domów w naszej miejscowości z podejrzeniem, że wewnątrz może znajdować się osoba...

Przeczytaj

Bronisław Kielański
Smutna informacjaObraz

Bronisław Kielański nie żyje

Autor: Stanisław Stadnicki - 09.08.2011

Z przykrością zawiadamiamy, że w dniu dzisiejszym zmarł Bronisław Kielański, zasłużony mieszkaniec Racławic Śląskich i gminy Głogówek. Msza żałobna odbędzie się w...

Przeczytaj

InformacjaObraz

Odszedł nasz przyjaciel

Autor: Stanisław Stadnicki - 28.01.2009

Z przykrością zawiadamiamy, że w dniu 28 stycznia odszedł nasz przyjaciel Pan Tadeusz Turczyn, wspaniały człowiek, ojciec ks. proboszcza Grzegorza Turczyn.

Przeczytaj

Przegrał z chorobąObraz

Do zobaczenia Waldek

Autor: Stanisław Stadnicki - 18.07.2008

Z wielkim żalem i smutkiem informujemy, że w dniu 18 lipca odszedł do wieczności Pan Waldemar Herla przegrywając walkę z ciężką chorobą. Żył 49 lat. Pogrzeb odbędzie...

Przeczytaj

KOMUNIKAT -
POTRZEBUJEMY TWOJEJ ZGODY
Zamknij okno

Dostosowujemy stronę do Twoich potrzeb, dlatego możemy zbierać niektóre Twoje dane np. w plikach cookies. Zobacz naszą politykę prywatności oraz politykę Cookies i zapoznaj się z zasadami. Potrzebujemy Twojej zgody do przetwarzania danych. Kliknij przycisk zgadzam się lub zamknij okno, aby udzielić nam tej zgody.

Zgadzam się