Racławice Śląskie w Internecie

Nasz jubileusz

Jesteśmy z Wami już 10 lat

Obraz: 10lat.jpg

24 września 2015 roku przypadło 10 lat strony www.Raclawice.Net

Serwis internetowy Raclawice.Net udostępniono i uruchomiono 24 września 2005 roku. To już dziesięć lat od tamtego wydarzenia. Dziesięć bardzo ciekawych lat, ale i też szmat czasu. Można łatwo przypomnieć sobie, co w tym czasie działo się w naszej miejscowości, a zawsze blisko tych wydarzeń była nasza strona. Warto tylko pokrótce wymienić pierwsze pikniki kolejowe, dożynki wojewódzkie, czy awans Racławii do IV ligi, a także smutne wydarzenia jak choćby powodzie (tutaj wielokrotnie nasze informacje były bardziej sprawdzone niż instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo mieszkańców). A to tylko bardzo krótkie wspomnienie najciekawszych wydarzeń ostatniej dekady.

Strona powstała przede wszystkim dla Was. Przez ostatnią dekadę zdobyła wiernych czytelników. Cały czas grono osób zaglądających pod nasz ulubiony adres powiększa się. Trzeba też pochwalić się, że przez te wszystkie lata byliśmy wzorem dla innych posobnych stron. Naprawdę bardzo trudno jest znaleźć profesjonalne strony poświęcone sołectwom, które nie tylko są tak nowoczesne, ale działają ponad 10 lat. Tutaj ogromna zasługa w Was drodzy czytelnicy, ponieważ przesyłacie do nas materiały, piszecie o tym, co chcecie czytać. A, że autor strony lubi swoją pracę, to nie ma obaw na to, że strona przestanie funkcjonować. Na pewno będzie lepsza, ciekawsza i cały czas rozwijana.

Wśród sukcesów strony warto wymienić, że w 2013 roku została wybrana najlepszą w Polsce stroną sołectwa w głosowaniu publiczności, w konkursie organizowanym przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów, pod honorowym patronatem Ministra Administracji i Cyfryzacji.

Od początku swojego istnienia do dziś i tak będzie dalej, strona była zawsze autorskim dziełem Stanisława Stadnickiego, z zawodu informatyka, prowadzącego firmę, które zajmuje się tworzeniem i oprogramowaniem stron internetowych. Oprogramowanie naszej strony zawsze pisał jej autor, dzięki czemu dopasowywał ją do potrzeb czytelników i przy zmianie oprawy graficznej strony, a to ma miejsce średnio co 1,5 roku, wszystkie dane wcześniej zapisane (zwłaszcza artykuły/aktualności) zostały przeniesione do nowej wersji strony.

Z okazji jubileuszu trzeba przede wszystkim podziękować Wam drodzy czytelnicy. Za to, że jesteście z nami, czytacie nas i pouczacie, co możemy i musimy poprawić. Bo strona jest robiona z myślą o Was i dla Was. Serdeczne dziękuję.

Redaktor naczelny: Stanisław Stadnicki.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie © Stanisław Stadnicki 2005-2018
Powielanie, kopiowanie i rozpowszechnianie treści serwisu Raclawice.Net jest zabronione.
Serwis Raclawice.NET jest internetowym dziennikiem wpisanym do rejestru Dzienników i Czasopism

  • WebInspiracje
  • Stanisław Stadnicki