Racławice Śląskie w Internecie

Koncert Kolęd

Jak zwykle w Okresie Bożego Narodzenia orkiestranci z Racławic Śląskich zaprosili mieszkańców na Koncert Kolęd.

Wykup abonament, aby zobaczyć zdjęcia ...

Zdjęcia w galeriach wydarzeń dostępne są dla naszych abonentów. W tej galerii zobaczysz 9 zdjęć, a łącznie wszystkich zdjęć w galeriach z ważnych wydarzeń na naszej stronie prezentujemy aż 2 314. Nie czekaj i już wykup abonament lub zaloguj się do konta z abonamentem. Wtedy będziesz przeglądał wszystkie zdjęcia bez żadnych ograniczeń.

Wybierz abonament lub zaloguj się do konta z abonamentem

Kliknij wybraną zakładkę, aby zobaczyć szczegóły.

Abonament 180 lub 365 dni, to bardzo tania forma dostępu do ukrytych treści, dla osób, które często odwiedzają naszą stronę. Wystarczy założyć konto / zarejestrować się w naszym serwisie, a następnie wykonać przelew lub przesłać pieniążki przekazem pocztowym na konto naszej redakcji.

Aby wykupić jeden z abonamentów 180 dni lub 365 dni należy:

Krok 1: zarejestrować swoje konto w naszym serwisie (przejdź do rejestracji). Rejestracja konta jest całkowicie darmowa i nie zobowiązuje Cię do zakupu abonamentu, ale bez konta, nie możesz go kupić. Zatem, jeśli chcesz wykupić abonament, to najpierw zarejestruj konto.

Dzięki temu Twój abonament będzie działał na każdym komputerze, na którym się zalogujesz: w domu, szkole, pracy, u znajomych. To bardzo dobre rozwiązanie, bo w każdym miejscu masz dostęp do swojego abonamentu i przeglądasz ukryte materiały bez ograniczeń.

Krok 2: wykonaj przelew na konto bankowe lub wyślij pieniążki przekazem pocztowym:

Nr konta: mBank
54 1140 2004 0000 3902 7407 6912

WebInspiracje Agencja Interaktywna
48-250 Racławice Śląskie
ul. Zwycięstwa 85

Tytuł przelewu: Twój adres e-mail + Raclawice.Net

Bardzo ważne. Koniecznie podaj w tytule przelewu lub opłaty ten adres e-mail, który jest Twoim loginem konta w naszym serwisie. Dzięki temu my będziemy wiedzieli, dla którego konta wykupujesz abonament.

Przykładowy tytuł przelewu: jankowalski@wp.pl – Raclawice.Net

Kwota do przelania:

  • Przelej 15zł, jeśli chcesz wykupić abonament na 180 dni
  • Przelej 25zł, jeśli chcesz wykupić abonament na 365 dni.

Pamiętaj, że nie przyjmujemy gotówki. Musisz wykonać przelew bankowy lub przekazać pieniążki przekazem pocztowym.

W zakładce informacje o abonamencie znajdziesz mnóstwo ciekawych informacji o tej formie abonamentu.

Krok 3: sprawdzamy (nasza redakcja) przelewy non-stop. Natychmiast po zaksięgowaniu Twojej opłaty Twoje konto w naszym serwisie otrzymuje abonament, a Ty dostęp do wszystkich tekstów. Wysyłamy też do Ciebie informację o tym, że abonament został aktywowany.

Pamiętaj, że jeśli chcesz otrzymać fakturę Vat, to poinformuj nas o tym odpowiednio wcześniej. Inaczej Twoja opłata zostanie przez nas zaksięgowana w inny sposób.

Jeśli masz już wykupiony abonament przelew na 180 lub 365 dni przejdź do logowania. Zaloguj się, a zostaniesz przekierowany do tego artykułu, który automatycznie zostanie odblokowany.

Jeśli wykupiłeś abonament SMS, to ten artykuł powinien odblokować się automatycznie. Przejdź do tej strony, wpisz swój kod w formularzu, a nasz system sprawdzi, czy Twój abonament SMS został już wykorzystany.

Oszczędzaj na abonamencie

Powrównanie abonamentów i mnóstwo odpowiedzi na pytania zadawane przez czytelników znajdziesz w zakładce informacje o abonamencie. Z naszymi poradami łatwo wybierzesz idealny abonament. Poznasz największe zalety wybranych abonamentów.

Abonament Raclawice.NET to kilka tysięcy artykułów i zdjęć, dostęp do materiałów video oraz ukrytych treści. Już teraz uzyskaj dostęp do sprawdzonych treści zamieszczonych w naszym serwisie. Mając wykupiony abonament żaden materiał nie jest dla Ciebie ukryty.

Powrót do wyboru galerii wydarzeń. Polecamy także inne ciekawe galerie zdjęć.

Poprzednie galerie zdjęć:

Następne galerie zdjęć:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie © Stanisław Stadnicki 2005-2018
Powielanie, kopiowanie i rozpowszechnianie treści serwisu Raclawice.Net jest zabronione.
Serwis Raclawice.NET jest internetowym dziennikiem wpisanym do rejestru Dzienników i Czasopism

  • WebInspiracje
  • Stanisław Stadnicki